Meppel

Industrieweg 9
7944 HT Meppel
0522 – 25 71 11
info@noordhuis.nl

Meppel

De vestiging van Noordhuis in Meppel is officieel PostNL Business Point. Hier kunt u terrecht voor al uw postvragen.

Bekijk meer informatie over  PostNL Business Point > 

Vacatures

Vind jij het leuk om ons team te komen versterken? Op dit moment hebben wij onderstaande vacatures. Reageer om in aanmerking te komen voor deze leuke functies.

Open sollicitatie

Heb jij talent, ambitie en passie voor je vakgebied? Wil jij werken bij een innovatief en dynamisch bedrijf? Stuur dan je open sollicitatie naar ons toe! Wij zijn altijd op zoek naar gemotiveerde en enthousiaste medewerkers!

Solliciteer

Vragen?

Onze experts staan voor u klaar.

Jack Petter
Directeur
0522-257111
j.petter@noordhuis.nl
Albert Habing
algemeen bedrijfsleider
0522-257111
ahabing@noordhuis.nl
Wijtze Postma
Projectinrichting
Adviseur
06 54364309
w.postma@noordhuis.nl
Regine Bakker
Projectinrichting
Adviseur
06 54364306
r.bakker@noordhuis.nl
Roelof Essing
Office supplies
Adviseur
06 15438822
r.essing@noordhuis.nl
John IJzenbrandt
Kantoormachines
Adviseur
06 26246870
j.ijzenbrandt@noordhuis.nl
Rob Verkruijsse
Kantoormachines
Adviseur
06 27224692
r.verkruijsse@noordhuis.nl
Yannick Timmer
Presentatieapparatuur
Accountmanager
06-54 36 43 07
y.timmer@noordhuis.nl
Geert Hein Verbeek
Presentatieapparatuur
Planning – Inkoop
0522-257111
ghverbeek@noordhuis.nl
Jacques Scholte
Kantoormachines
Service-planning
0522-257111
j.scholte@noordhuis.nl
Alfred Drogt
ICT – Service
Service engineer
0522-257111
a.drogt@noordhuis.nl
Jelle Reinink
ICT – Service
Service engineer
0522-257111
j.reinink@noordhuis.nl
Jacco Wink
Hoofd Financiële Administratie
0522-257111
j.wink@noordhuis.nl
Karin van der Have
Debiteurenadministratie
0522-257111
debiteuren@noordhuis.nl
Naomi IJzenbrandt
Office supplies
Verkoopadviseur
0522-257111
n.ijzenbrandt@noordhuis.nl
Carlijn Compagner
Office supplies
0522-257111
c.compagner@noordhuis.nl
Sander Grasmeijer
Office supplies
Bezorger
0522-257111
info@noordhuis.nl